Lähtölista 
 
  Kilpailu  kk-kilpailut    Tulostuspäivämäärä  23 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  07:26   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tytöt 2    TuUS    25m     
Tytöt 1    TuUS    25m     
               
               

 
 
Laji 2, 4X50m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Pojat 1    TuUS    25m     
               
               
               

 
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    50m  47.27  47.27 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  44.32  44.32 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  32.17  32.17 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m  32.45  32.45 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  44.62  44.62 
               

 
 
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m     
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m  38.93  38.93 
Lauri Hänninen  2007  07A769  TuUS    50m  44.99  44.99 
               
               

 
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m     
Åsa Kråkström  2004  04A881  TuUS    25m  1:24.76  1:24.76 
Lotta Nurminen  2005  05B113  TuUS    50m  1:06.35  1:06.35 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    50m  1:11.30  1:11.30 
Milla Tuominen  2004  04B333  TuUS    25m  1:25.05  1:25.05 
               

 
 
Laji 10, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Alpola  1953  53A019  SiWa    25m     
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    25m  1:17.13  1:17.13 
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    50m  1:02.16  1:02.16 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    50m  1:02.54  1:02.54 
Lauri Hänninen  2007  07A769  TuUS    50m  1:22.64  1:22.64 
               

 
 
Laji 11, 200m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m     
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  2:44.15  2:44.15 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    50m  3:16.77  3:16.77 
               
               

 
 
Laji 12, 200m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    25m  2:53.56  2:53.56 
               
               
               

 
 
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  44.32  44.32 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  40.05  40.05 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  42.88  42.88 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  44.65  44.65 
               

 
 
Laji 14, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Joonas Kumpulainen  2006  06B111  TuUS    25m     
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m  41.48  41.48 
Onni Vilja  2005  05B055  TuUS    25m  46.58  46.58 
Lauri Hänninen  2007  07A769  TuUS    25m     
               

 
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m     
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m  1:19.39  1:19.39 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    25m  1:36.52  1:36.52 
               
               

 
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    50m  1:13.17  1:13.17 
               
               
               

 
 
Laji 18, 100m Selkäuinti Masters M  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Johan Engström  1975  75A123  TuUS    25m  1:07.29  1:07.29 
               
               
               

 
 
Laji 19, 800m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  11:12.81  11:12.81 
               
               
               

 
 
Laji 20, 800m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  9:23.59  9:23.59 
               
               
               

 
 
Laji 21, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Åsa Kråkström  2004  04A881  TuUS    25m  43.03  43.03 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    50m  37.34  37.34 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  33.18  33.18 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  36.05  36.05 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  38.00  38.00 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m     

 
 
Laji 22, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    25m  33.70  33.70 
               
               
               

 
 
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kira Kondratjeva  2008  08A417  TuUS    25m  1:49.06  1:49.06 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  1:37.45  1:37.45 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  1:16.29  1:16.29 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:28.65  1:28.65 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  1:42.48  1:42.48 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m     

 
 
Laji 24, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Martti Karesjoki  2004  04A721  TuUS    25m  1:27.25  1:27.25 
               
               
               

 
 
Laji 25, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Lotta Nurminen  2005  05B113  TuUS    25m  2:25.20  2:25.20 
               
               
               

 
 
Laji 26, 200m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    50m  2:21.03  2:21.03 
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m     
               
               

 
 
Laji 28, 200m Vapaauinti Masters M  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Matti Alpola  1953  53A019  SiWa    25m     
               
               
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  07:26