Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vesipetokilpailut    Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  23:00   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lili Galambosi  2009    TuUS    25m     
Enni Falk  2008    TuUS    25m     
Niilo Luttinen  2009    TuUS    25m     
Yaroslav Uzlyakov  2007    TuUS    25m     
Martta Nevalainen  2007    TuUS    25m     
Aapo Elonen  2009    TuUS    25m     

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Hemmi  2010    TuUS    25m     
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
Toni Tavast  2007    TuUS    25m     
Heini Virtanen  2010    TuUS    25m     
Alexander Simonov  2011    TuUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010    TuUS    25m     

 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Maarit Venesmäki  1969    TuUS    25m     
Juha Huttunen  1980    TuUS    25m     
Riina Karola  2000    TuUS    25m     
               
               

 
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Seka  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lumi Arajuuri  2007    TuUS    25m     
Viljo Lahti  2010    TuUS    25m     
Niilo Luttinen  2009    TuUS    25m     
Enni Falk  2008    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Ikonen  2008    TuUS    25m     
Toni Tavast  2007    TuUS    25m     
Yaroslav Uzlyakov  2007    TuUS    25m     
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010    TuUS    25m     
Emilia Ranki  2011    TuUS    25m     

 
 
Laji 4, 25m Selkäuinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Riina Karola  2000    TuUS    25m     
               
               
               

 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Seka  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ellen Koponen  2009    TuUS    25m     
Olivia Ranki  2009    TuUS    25m     
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Rasmus Myller  2009    TuUS    25m     
Antti Huuskonen  2010    TuUS    25m     
Aapo Elonen  2009    TuUS    25m     
Yaroslav Uzlyakov  2007    TuUS    25m     
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Ikonen  2008    TuUS    25m     
Thea Jansson  2007    TuUS    25m     
Pihla Väisänen  2005    TuUS    25m     
Enni Falk  2008    TuUS    25m     
Lumi Arajuuri  2007    TuUS    25m     
               

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Toni Tavast  2007    TuUS    25m     
Viljo Lahti  2010    TuUS    25m     
Oona Malmström  2010    TuUS    25m     
Joel Väisänen  2007    TuUS    25m     
Alexander Simonov  2011    TuUS    25m     
Aurora Hyttinen  2010    TuUS    25m     

 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Riina Karola  2000    TuUS    25m     
Pinja Kaisla  1998    TuUS    25m     
Juha Huttunen  1980    TuUS    25m     
               
               

 
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Seka  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
Olivia Ranki  2009    TuUS    25m     
Jasmine Huttunen  2010    TuUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Yaroslav Uzlyakov  2007    TuUS    25m     
Antti Huuskonen  2010    TuUS    25m     
Toni Tavast  2007    TuUS    25m     
Enni Falk  2008    TuUS    25m     
               

 
 
Laji 8, 50m Rintauinti Seka  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Riina Karola  2000    TuUS    25m     
Johanna Salmela  1976    TuUS    25m     
Maarit Venesmäki  1969    TuUS    25m     
Juha Huttunen  1980    TuUS    25m     
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  23:00