Tulokset Täydellinen - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  Vesipetokilpailut    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  22:32   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2019         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Yaroslav Uzlyakov  2007  Tuusulan Uimaseura            18.44   
Sophie Lahdensuo  2008  Tuusulan Uimaseura            18.67   
Enni Falk  2008  Tuusulan Uimaseura            19.24   
Martta Nevalainen  2007  Tuusulan Uimaseura            20.52   
Toni Tavast  2007  Tuusulan Uimaseura            20.62   
Aapo Elonen  2009  Tuusulan Uimaseura            21.20   
Jasmine Huttunen  2010  Tuusulan Uimaseura            22.15   
Lili Galambosi  2009  Tuusulan Uimaseura            24.50   
Niilo Luttinen  2009  Tuusulan Uimaseura            27.47   
10  Heini Virtanen  2010  Tuusulan Uimaseura            28.20   
11  Alexander Simonov  2011  Tuusulan Uimaseura            33.97   
Veera Hemmi  2010  Tuusulan Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maarit Venesmäki  1969  Tuusulan Uimaseura            13.81   
Juha Huttunen  1980  Tuusulan Uimaseura            14.19   
Riina Karola  2000  Tuusulan Uimaseura            15.41   
                     
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lumi Arajuuri  2007  Tuusulan Uimaseura            21.64   
Yaroslav Uzlyakov  2007  Tuusulan Uimaseura            23.65   
Sophie Lahdensuo  2008  Tuusulan Uimaseura            23.97   
Enni Falk  2008  Tuusulan Uimaseura            24.23   
Toni Tavast  2007  Tuusulan Uimaseura            24.30   
Iida Ikonen  2008  Tuusulan Uimaseura            26.96   
Jasmine Huttunen  2010  Tuusulan Uimaseura            27.08   
Niilo Luttinen  2009  Tuusulan Uimaseura            31.67   
Emilia Ranki  2011  Tuusulan Uimaseura            34.09   
10  Viljo Lahti  2010  Tuusulan Uimaseura            36.66   
                     
 
Laji 4, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Riina Karola  2000  Tuusulan Uimaseura            17.94   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pihla Väisänen  2005  Tuusulan Uimaseura            33.17   
Joel Väisänen  2007  Tuusulan Uimaseura            41.00   
Antti Huuskonen  2010  Tuusulan Uimaseura            43.03   
Lumi Arajuuri  2007  Tuusulan Uimaseura            43.57   
Rasmus Myller  2009  Tuusulan Uimaseura            43.92   
Yaroslav Uzlyakov  2007  Tuusulan Uimaseura            45.63   
Sophie Lahdensuo  2008  Tuusulan Uimaseura            45.71   
Thea Jansson  2007  Tuusulan Uimaseura            46.18   
Toni Tavast  2007  Tuusulan Uimaseura            46.19   
10  Aapo Elonen  2009  Tuusulan Uimaseura            49.99   
11  Enni Falk  2008  Tuusulan Uimaseura            50.51   
12  Iida Ikonen  2008  Tuusulan Uimaseura            52.30   
13  Jasmine Huttunen  2010  Tuusulan Uimaseura            53.22   
14  Ellen Koponen  2009  Tuusulan Uimaseura            54.30   
15  Olivia Ranki  2009  Tuusulan Uimaseura            55.11   
16  Oona Malmström  2010  Tuusulan Uimaseura            56.42   
17  Alexander Simonov  2011  Tuusulan Uimaseura            1:15.31   
18  Viljo Lahti  2010  Tuusulan Uimaseura            1:17.06   
19  Aurora Hyttinen  2010  Tuusulan Uimaseura            1:25.63   
                     
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juha Huttunen  1980  Tuusulan Uimaseura            32.48   
Riina Karola  2000  Tuusulan Uimaseura            35.15   
Pinja Kaisla  1998  Tuusulan Uimaseura            36.91   
                     
 
Laji 7, 50m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Antti Huuskonen  2010  Tuusulan Uimaseura            51.47   
Yaroslav Uzlyakov  2007  Tuusulan Uimaseura            55.28   
Enni Falk  2008  Tuusulan Uimaseura            55.85   
Olivia Ranki  2009  Tuusulan Uimaseura            57.28   
Sophie Lahdensuo  2008  Tuusulan Uimaseura            57.31   
Toni Tavast  2007  Tuusulan Uimaseura            57.41   
Jasmine Huttunen  2010  Tuusulan Uimaseura            1:00.03   
                     
 
Laji 8, 50m Rintauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maarit Venesmäki  1969  Tuusulan Uimaseura            41.19   
Johanna Salmela  1976  Tuusulan Uimaseura            41.62   
Juha Huttunen  1980  Tuusulan Uimaseura            45.69   
Riina Karola  2000  Tuusulan Uimaseura            48.46   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  22:32