Kilpailun aikataulu - Jakso 1 
 
  Kilpailu  kk-kilpailut    Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  10:54   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 marraskuu 2019         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
18:45  4X50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
18:47  4X50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
18:51  200m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
18:53  200m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut   
18:56  50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
19:01  50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut   
19:06  200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
19:12  200m Sekauinti Masters N  Loppukilpailut   
19:14  200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
19:19  10  200m Sekauinti Masters M  Loppukilpailut   
19:21  11  100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
19:27  12  100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
19:35  13  200m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
19:41  14  200m Perhosuinti MastersN  Loppukilpailut   
19:43  15  200m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
19:48  16  200m Perhosuinti MastersM  Loppukilpailut   
19:50  17  100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
19:54  18  100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
19:58  19  50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
20:03  20  50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut   
20:08  21  400m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
20:16  22  400m Vapaauinti Masters N  Loppukilpailut   
20:18  23  400m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
20:25  24  400m Vapaauinti Masters M  Loppukilpailut   
20:27  25  50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
20:32  26  50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
20:37  27  100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
20:41  28  100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut   
20:45    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 30 s         
    Aika erien välissä (viesti): 60 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 2 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 3 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 3 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  10:54