Lähtölista 
 
  Kilpailu  kk-kilpailut    Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  11:02   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 marraskuu 2019         
 
 
 
Laji 2, 4X50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tuus Pojat  2008    TuUS    25m     
               
               
               

 
 
Laji 4, 200m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m     
               
               
               

 
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melania Smirnova  2010  10A395  JUK    25m  56.56  56.56 
Enni Falk  2008  08A902  TuUS    25m  51.52  51.52 
Tara Hallia  2010  10A260  JUK    25m  51.12  51.12 
Viivi Paavola  2009  09A648  JUK    25m  51.17  51.17 
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m  51.70  51.70 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    50m  45.30  45.30 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    25m  44.41  44.41 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  38.67  38.67 
Aino Suominen  2006  06B004  JUK    50m  44.03  44.03 
Silvia Koskela  2007  07A257  JUK    25m  45.25  45.25 
Anni Perälä  2007  07A869  JUK    25m  48.42  48.42 

 
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vertti Linnermo  2010  10A396  TuUS    25m  56.08  56.08 
Patrick Tiihonen  2006  06B187  JUK    25m  47.20  47.20 
Matias Väisänen  2008  08A075  TuUS    25m  51.50  51.50 
Joel Väisänen  2007  07B048  TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    50m  44.45  44.45 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  37.23  37.23 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    50m  33.10  33.10 
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    25m  33.70  33.70 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    50m  41.61  41.61 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m  46.66  46.66 

 
 
Laji 7, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Åsa Kråkström  2004  04A881  TuUS    25m     
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  2:42.41  2:42.41 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    25m  3:33.26  3:33.26 
               
               

 
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m  2:51.32  2:51.32 
Joonas Salo  2004  04B242  TuUS    25m     
               
               

 
 
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tara Hallia  2010  10A260  JUK    25m     
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
Lumi Arajuuri  2007  07B071  TuUS    25m     
Viivi Paavola  2009  09A648  JUK    25m  1:45.13  1:45.13 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anni Perälä  2007  07A869  JUK    50m  1:32.34  1:32.34 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  1:04.36  1:04.36 
Emma Lahti  2008  08A152  TuUS    50m  1:21.94  1:21.94 
Melania Smirnova  2010  10A395  JUK    25m  1:43.17  1:43.17 
               

 
 
Laji 12, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Joel Väisänen  2007  07B048  TuUS    25m     
Väinö Linnermo  2008  08A887  TuUS    25m     
Vertti Linnermo  2010  10A396  TuUS    25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Yaroslav Uzlyakov  2007  07B023  TuUS    25m     
Matias Väisänen  2008  08A075  TuUS    50m  1:35.43  1:35.43 
Toni Tavast  2007  07B051  TuUS    25m  1:36.41  1:36.41 
Antti Huuskonen  2010  10A400  JUK    25m     
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Patrick Tiihonen  2006  06B187  JUK    25m  1:18.50  1:18.50 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    50m  1:03.13  1:03.13 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    25m  57.54  57.54 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  59.08  59.08 
Vinski Lång  2004  04A375  TuUS    25m  1:09.55  1:09.55 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    50m  1:31.52  1:31.52 

 
 
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  3:00.57  3:00.57 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  2:44.15  2:44.15 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    50m  2:46.73  2:46.73 
               
               

 
 
Laji 15, 200m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    25m  2:30.78  2:30.78 
               
               
               

 
 
Laji 17, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m     
Tara Hallia  2010  10A260  JUK    25m  1:48.38  1:48.38 
Aino Suominen  2006  06B004  JUK    25m  1:34.72  1:34.72 
Anni Perälä  2007  07A869  JUK    25m  1:46.98  1:46.98 
Jasmine Huttunen  2010  10A216  TuUS    25m     
               

 
 
Laji 18, 100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Patrick Tiihonen  2006  06B187  JUK    25m     
Väinö Linnermo  2008  08A887  TuUS    25m     
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  1:18.26  1:18.26 
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    25m  1:37.15  1:37.15 
Antti Huuskonen  2010  10A400  JUK    25m     
Rasmus Myller  2009  09A676  TuUS    25m     

 
 
Laji 19, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Lumi Arajuuri  2007  07B071  TuUS    25m     
Melania Smirnova  2010  10A395  JUK    25m  57.71  57.71 
Anni Perälä  2007  07A869  JUK    50m  1:01.08  1:01.08 
Sophie Lahdensuo  2008    TuUS    25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Falk  2008  08A902  TuUS    25m  54.45  54.45 
Silvia Koskela  2007  07A257  JUK    25m  44.36  44.36 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  35.72  35.72 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  44.25  44.25 
Åsa Kråkström  2004  04A881  TuUS    25m  47.59  47.59 
Viivi Paavola  2009  09A648  JUK    25m  56.95  56.95 

 
 
Laji 20, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m  52.10  52.10 
Toni Tavast  2007  07B051  TuUS    25m  53.53  53.53 
Antti Huuskonen  2010  10A400  JUK    25m  1:01.77  1:01.77 
Yaroslav Uzlyakov  2007  07B023  TuUS    25m  48.70  48.70 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  43.23  43.23 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    25m  33.18  33.18 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    25m  35.55  35.55 
Patrick Tiihonen  2006  06B187  JUK    25m  45.90  45.90 
               

 
 
Laji 21, 400m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  4:59.83  4:59.83 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  5:22.25  5:22.25 
               
               

 
 
Laji 23, 400m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Vinski Lång  2004  04A375  TuUS    25m     
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    25m  4:33.23  4:33.23 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    50m  4:53.24  4:53.24 
               
               

 
 
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Anni Perälä  2007  07A869  JUK    50m  53.43  53.43 
Viivi Paavola  2009  09A648  JUK    25m     
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    25m  45.05  45.05 
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tara Hallia  2010  10A260  JUK    25m  43.54  43.54 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  33.62  33.62 
Silvia Koskela  2007  07A257  JUK    50m  40.32  40.32 
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  44.62  44.62 
               

 
 
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Patrick Tiihonen  2006  06B187  JUK    25m  47.09  47.09 
Rasmus Myller  2009  09A676  TuUS    25m     
Antti Huuskonen  2010  10A400  JUK    25m     
Joel Väisänen  2007  07B048  TuUS    25m  47.78  47.78 
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m  35.13  35.13 
Jaska Schoenmakers  2004  04B248  TuUS    25m  31.65  31.65 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    50m  34.80  34.80 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m  46.23  46.23 
               

 
 
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    25m     
Pinja Posti  2003  03B101  TuUS    25m  1:37.45  1:37.45 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  1:16.96  1:16.96 
Aino Suominen  2006  06B004  JUK    25m  1:30.33  1:30.33 
Melania Smirnova  2010  10A395  JUK    25m     
               

 
 
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskar Huotari  2008  08A588  JUK    25m     
Joonas Salo  2004  04B242  TuUS    25m  1:26.68  1:26.68 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  1:19.57  1:19.57 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    25m  1:25.06  1:25.06 
Rasmus Myller  2009  09A676  TuUS    25m     
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  11:02