Osallistujaluettelo Kaikki 
 
  Kilpailu  kk-kilpailut    Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  10:40   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 marraskuu 2019         
 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Lajit 
 
37  Arajuuri Lumi  2007  TuUS  07B071  11 19 
23  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  6 15 23 
36  Falk Enni  2008  TuUS  08A902  5 19 
Hallia Tara  2010  JUK  10A260  5 11 17 25 
Hein Susanne  2008  JUK  08A582  5 7 25 27 
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  6 12 20 26 28 
31  Huttunen Jasmine  2010  TuUS  10A216  5 17 
13  Huuskonen Antti  2010  JUK  10A400  12 18 20 26 
21  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  13 19 
10  14  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  11 21 
11  19  Kauppinen Aleksi  2003  TuUS  03A839  6 12 28 
12  Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  5 19 25 
13  24  Kråkström Åsa  2004  TuUS  04A881  7 19 
14  15  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  13 27 
15  16  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  4 18 28 
16  41  Lahdensuo Sophie  2008  TuUS    11 19 
17  28  Lahti Emma  2008  TuUS  08A152  5 11 
18  39  Linnermo Vertti  2010  TuUS  10A396  6 12 
19  34  Linnermo Väinö  2008  TuUS  08A887  12 18 
20  Luomala Ukko-Pekka  2004  JUK  04A593  12 20 
21  Luomala Ville-Veikko  2007  JUK  07A602  6 20 26 
22  18  Lång Vinski  2004  TuUS  04A375  12 23 
23  38  Myller Rasmus  2009  TuUS  09A676  18 26 28 
24  22  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  7 13 25 
25  10  Paavola Viivi  2009  JUK  09A648  5 11 19 25 
26  Perälä Anni  2007  JUK  07A869  5 11 17 19 25 
27  25  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  17 19 25 27 
28  27  Rahikainen Sampo  2006  TuUS  06A546  6 18 
29  Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  6 20 26 
30  29  Salo Joonas  2004  TuUS  04B242  9 28 
31  30  Schoenmakers Jaska  2004  TuUS  04B248  9 26 
32  12  Smirnova Melania  2010  JUK  10A395  5 11 19 27 
33  Suominen Aino  2006  JUK  06B004  5 17 27 
34  17  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  5 21 
35  35  Tavast Toni  2007  TuUS  07B051  12 20 
36  11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  6 12 18 20 26 
37  20  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  12 23 
38  42  Tuus Pojat  2008  TuUS   
39  40  Tuusulan Uimaseura Ry    TuUS   
40  32  Uzlyakov Yaroslav  2007  TuUS  07B023  12 20 
41  33  Väisänen Joel  2007  TuUS  07B048  6 12 26 
42  26  Väisänen Matias  2008  TuUS  08A075  6 12 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  10:40