Osallistujaluettelo Laji 2-28 
 
  Kilpailu  kk-kilpailut    Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tuusula    Tulostusaika  10:40   
  Järjestäjä  Tuusulan Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 marraskuu 2019         
 
 
Laji 2, 4X50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
42  Tuus Pojat  2008  TuUS    25 m       
 
Laji 4, 200m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m       
 
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
17  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  25 m  38.67  38.67   
Suominen Aino  2006  JUK  06B004  50 m  44.03  44.03   
28  Lahti Emma  2008  TuUS  08A152  25 m  44.41  44.41   
Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  25 m  45.25  45.25   
Hein Susanne  2008  JUK  08A582  50 m  45.30  45.30   
Perälä Anni  2007  JUK  07A869  25 m  48.42  48.42   
Hallia Tara  2010  JUK  10A260  25 m  51.12  51.12   
10  Paavola Viivi  2009  JUK  09A648  25 m  51.17  51.17   
36  Falk Enni  2008  TuUS  08A902  25 m  51.52  51.52   
10  31  Huttunen Jasmine  2010  TuUS  10A216  25 m  51.70  51.70   
11  12  Smirnova Melania  2010  JUK  10A395  25 m  56.56  56.56   
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
19  Kauppinen Aleksi  2003  TuUS  03A839  50 m  33.10  33.10   
23  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  33.70  33.70   
Luomala Ville-Veikko  2007  JUK  07A602  25 m  37.23  37.23   
Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  41.61  41.61   
27  Rahikainen Sampo  2006  TuUS  06A546  50 m  44.45  44.45   
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  25 m  46.66  46.66   
11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  25 m  47.20  47.20   
26  Väisänen Matias  2008  TuUS  08A075  25 m  51.50  51.50   
39  Linnermo Vertti  2010  TuUS  10A396  25 m  56.08  56.08   
10  33  Väisänen Joel  2007  TuUS  07B048  25 m       
 
Laji 7, 200m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  25 m  2:42.41  2:42.41   
Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m  3:33.26  3:33.26   
24  Kråkström Åsa  2004  TuUS  04A881  25 m       
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
30  Schoenmakers Jaska  2004  TuUS  04B248  25 m  2:51.32  2:51.32   
29  Salo Joonas  2004  TuUS  04B242  25 m       
 
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
14  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  25 m  1:04.36  1:04.36   
28  Lahti Emma  2008  TuUS  08A152  50 m  1:21.94  1:21.94   
Perälä Anni  2007  JUK  07A869  50 m  1:32.34  1:32.34   
12  Smirnova Melania  2010  JUK  10A395  25 m  1:43.17  1:43.17   
10  Paavola Viivi  2009  JUK  09A648  25 m  1:45.13  1:45.13   
Hallia Tara  2010  JUK  10A260  25 m       
37  Arajuuri Lumi  2007  TuUS  07B071  25 m       
41  Lahdensuo Sophie  2008  TuUS    25 m       
 
Laji 12, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Luomala Ukko-Pekka  2004  JUK  04A593  25 m  57.54  57.54   
19  Kauppinen Aleksi  2003  TuUS  03A839  25 m  59.08  59.08   
20  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  50 m  1:03.13  1:03.13   
18  Lång Vinski  2004  TuUS  04A375  25 m  1:09.55  1:09.55   
11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  25 m  1:18.50  1:18.50   
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  50 m  1:31.52  1:31.52   
26  Väisänen Matias  2008  TuUS  08A075  50 m  1:35.43  1:35.43   
35  Tavast Toni  2007  TuUS  07B051  25 m  1:36.41  1:36.41   
13  Huuskonen Antti  2010  JUK  10A400  25 m       
10  32  Uzlyakov Yaroslav  2007  TuUS  07B023  25 m       
11  33  Väisänen Joel  2007  TuUS  07B048  25 m       
12  34  Linnermo Väinö  2008  TuUS  08A887  25 m       
13  39  Linnermo Vertti  2010  TuUS  10A396  25 m       
 
Laji 13, 200m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
21  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  25 m  2:44.15  2:44.15   
22  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  50 m  2:46.73  2:46.73   
15  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  3:00.57  3:00.57   
 
Laji 15, 200m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
23  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  2:30.78  2:30.78   
 
Laji 17, 100m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Suominen Aino  2006  JUK  06B004  25 m  1:34.72  1:34.72   
Perälä Anni  2007  JUK  07A869  25 m  1:46.98  1:46.98   
Hallia Tara  2010  JUK  10A260  25 m  1:48.38  1:48.38   
25  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m       
31  Huttunen Jasmine  2010  TuUS  10A216  25 m       
 
Laji 18, 100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m  1:18.26  1:18.26   
27  Rahikainen Sampo  2006  TuUS  06A546  25 m  1:37.15  1:37.15   
11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  25 m       
13  Huuskonen Antti  2010  JUK  10A400  25 m       
34  Linnermo Väinö  2008  TuUS  08A887  25 m       
38  Myller Rasmus  2009  TuUS  09A676  25 m       
 
Laji 19, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
21  Juntunen Meea  2005  TuUS  05A451  50 m  35.72  35.72   
25  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m  44.25  44.25   
Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  25 m  44.36  44.36   
24  Kråkström Åsa  2004  TuUS  04A881  25 m  47.59  47.59   
36  Falk Enni  2008  TuUS  08A902  25 m  54.45  54.45   
10  Paavola Viivi  2009  JUK  09A648  25 m  56.95  56.95   
12  Smirnova Melania  2010  JUK  10A395  25 m  57.71  57.71   
Perälä Anni  2007  JUK  07A869  50 m  1:01.08  1:01.08   
37  Arajuuri Lumi  2007  TuUS  07B071  25 m       
10  41  Lahdensuo Sophie  2008  TuUS    25 m       
 
Laji 20, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Luomala Ukko-Pekka  2004  JUK  04A593  25 m  33.18  33.18   
Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  25 m  35.55  35.55   
Luomala Ville-Veikko  2007  JUK  07A602  25 m  43.23  43.23   
11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  25 m  45.90  45.90   
32  Uzlyakov Yaroslav  2007  TuUS  07B023  25 m  48.70  48.70   
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  25 m  52.10  52.10   
35  Tavast Toni  2007  TuUS  07B051  25 m  53.53  53.53   
13  Huuskonen Antti  2010  JUK  10A400  25 m  1:01.77  1:01.77   
 
Laji 21, 400m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
14  Karola Roona  2004  TuUS  04A099  50 m  4:59.83  4:59.83   
17  Syvänne Elina  2004  TuUS  04A343  25 m  5:22.25  5:22.25   
 
Laji 23, 400m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
23  Asikainen Eero  2004  TuUS  04A878  25 m  4:33.23  4:33.23   
20  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  50 m  4:53.24  4:53.24   
18  Lång Vinski  2004  TuUS  04A375  25 m       
 
Laji 25, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Myller Sara  2003  TuUS  03B029  25 m  33.62  33.62   
Koskela Silvia  2007  JUK  07A257  50 m  40.32  40.32   
Hallia Tara  2010  JUK  10A260  25 m  43.54  43.54   
25  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m  44.62  44.62   
Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m  45.05  45.05   
Perälä Anni  2007  JUK  07A869  50 m  53.43  53.43   
10  Paavola Viivi  2009  JUK  09A648  25 m       
 
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
30  Schoenmakers Jaska  2004  TuUS  04B248  25 m  31.65  31.65   
Saarnio Joona  2004  JUK  04A671  50 m  34.80  34.80   
Luomala Ville-Veikko  2007  JUK  07A602  25 m  35.13  35.13   
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  25 m  46.23  46.23   
11  Tiihonen Patrick  2006  JUK  06B187  25 m  47.09  47.09   
33  Väisänen Joel  2007  TuUS  07B048  25 m  47.78  47.78   
13  Huuskonen Antti  2010  JUK  10A400  25 m       
38  Myller Rasmus  2009  TuUS  09A676  25 m       
 
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
15  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  1:16.96  1:16.96   
Suominen Aino  2006  JUK  06B004  25 m  1:30.33  1:30.33   
25  Posti Pinja  2003  TuUS  03B101  25 m  1:37.45  1:37.45   
Hein Susanne  2008  JUK  08A582  25 m       
12  Smirnova Melania  2010  JUK  10A395  25 m       
 
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  25 m  1:19.57  1:19.57   
19  Kauppinen Aleksi  2003  TuUS  03A839  25 m  1:25.06  1:25.06   
29  Salo Joonas  2004  TuUS  04B242  25 m  1:26.68  1:26.68   
Huotari Oskar  2008  JUK  08A588  25 m       
38  Myller Rasmus  2009  TuUS  09A676  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tuusulan Uimaseura  Tulostusaika  10:40