TULE MEILLE TÖIHIN

Meillä voit työskennellä valmennuksen, kurssi- ja harrastustoiminnan parissa. Sporttinen työporukkamme koostuu muun muassa liikunta-alan ammattilaisista, osa-aikaisesti työskentelevistä ohjaajista sekä vapaaehtoisista työntekijöistä. 
Oletko sinä etsimämme reipas ja positiivinen persoona? Haluatko tehdä hauskaa ja innostavaa työtä mukavien ja sporttisten ihmisten parissa? Tule meille ohjaajaksi tai valmentajaksi!


TÄLLÄ HETKELLÄ ETSIMME...


Uimaopettajia tiimiimme!

Etsimme täysi-ikäistä, uimaopettajakurssin (SUH) käynyttä innokasta uimaopettajaa vastuuohjaajan rooliin. 
Uimakoulut, vesirallit ja tekniikkarallit järjestetään viikonloppuisin Tuusulan uimahallissa. 
Kokemus uimaopettajan työstä katsotaan eduksi! 
Lähetä avoin hakemus pikimmiten osoitteeseen juuli@tuusulanuimaseura.fi

PST...

Meillä voit myös suorittaa TET-jakson eli työelämään tutustumisen. Pääset tutustumaan monipuolisesti seuramme toimintaan ja uintiurheilun maailmaan. Lisätiedot sähköpostitse: juuli@tuusulanuimaseura.fi